«
  1. Anasayfa
  2. Yardım Başvurusu
  3. Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu! Alım yapılacak kadrolara başvuru yapmak isteyen tüm adaylar için harika fırsat. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımına dair detayları aşağıda yer alan başlıklardan öğrenebilirsiniz…

Aydın Büyükşehir Belediyesi Hangi Kadrolarda Personel Alacak?

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alım kadrosu içerisinde şu ana kadar 150 personel açığı bulunmaktadır. Personel açıklarına nispeten yeni kadrolarda da işçi alımları yapılacağı duyurulmaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından duyurulan Temmuz ayı personel alımında 1 adet büro personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Büro personeli olarak çalışmak isterseniz aşağıda yer alan başlıklardan dönüş yapabilirsiniz. Ayrıca hali hazırda açık olan iş ilanları da bulunmaktadır. Belediyenin işçi, şoför ve büro personel eksiği bulunmaktadır. İş ilanlarına bizzat başvurmak için Aydın Belediyesine başvuru yapabilirsiniz. Bilgi almak için ise başvuru nasıl yapılır başlığının altındaki mail adresine yazabilirsiniz. Aydın Belediyesi internet sitesinde de güncel açık olan iş ilanları bulunmaktadır. Belediye internet sitesine girerek sitemizde yer alan bilgilerin aynılarını bulmanız mümkündür. Başvuru şartlarını ve başvuruyu nasıl yapacağınızı ise internet sitemiz çok daha detaylı şekilde sizlere aktarmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Maddi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında belirli personel alım şartları bulunmaktadır. Şartları karşılayan tüm adayların başvuru yapması mümkündür.

Büyükşehir belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımında bulunan şartlar ise şu şekildedir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar başvuru yapabilirler.
  • Başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
  • 50 yaşının üstünde olan vatandaşlar maalesef başvuru yapamazlar!
  • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan kişiler başvuru yapabilir. Yani başvuru yapacak erkek adayların askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmaları gerekmektedir.
  • Başvuru yapmak isteyen adayların Aydın il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.
  • Adaylara açılan personel kadrosu gereğince en az lise mezunu adayların alınacağı bilinmektedir.
  • Başvurular adli sicil kaydı temiz kişilere yöneliktir. Özgeçmişinde leke bulunan adaylar başvuru yapamazlar.

Başvuru şartlarını sağlayan tüm vatandaşlar, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan iş ilanına başvuru yapabilirler.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 3

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olan adayların öncelikli olarak şartları sağlıyor olması gerekmektedir. Şartları sağlayan adaylar için ise aşağıda nasıl başvuru yapılacağı belirtilmektedir.

Personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı bizzat müracaat ile yapılmaktadır. Hisar Efendi Ramazan Paşa Mahallesi Umut ve sevgi Caddesi No 36 Z2 Efeler Aydın adresine gitmeniz gerekmektedir. Doğrudan yapılan başvuruların daha öncelikli olacağı belediye tarafından yayınlanan bildirge içerisinde yer almaktadır. Fakat internet üzerinden de mail yoluyla başvurular yapılabilir. Mail yoluyla başvuru yapmak için: “cansu.aydoğ[email protected]” e-posta adresine mail ile başvuru yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *