«
 1. Anasayfa
 2. Banka Başvuru
 3. Bayram Kredisi Veren Bankalar 2024

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2024

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Ekonomik şartların zorlaşmasıyla aileler için nakit ihtiyaçları da çoğalmaya başladı. Sene başında gerçekleştirilen zamlarla alım güçleri arzu edilen seviyelere yükselen vatandaşlar, bir nebze de olsa nefes almaya başladılar. Fakat geçim sıkıntısı geçen aileler için yeni kampanyalar da açıklanmaya başlandı. Bu kampanyalar arasında en dikkat çekenlerinden biri de bayram kredisi veren bankalar oldu.

Tüketicilerin ihtiyaçlarını analiz ederken müşteri sayısını arttırmak isteyen birçok banka, Ramazan Bayramı için avantajlı kredi kampanyaları düzenleyeceğini açıkladı. Faiz oranlarını düşük tutarken vatandaşların nefes almasını sağlayan bankalar, gerekli şartları ve limitleri de belirlediler. İşte, bayram kredisi veren bankalar ve ilgi kredi kampanyalarına dair merak edilen tüm detaylar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Emeklilere Kredi Fırsatı – 2023-2024 Müjde!

Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Bayram kredisi sağlayarak vatandaşlara rahat nefes aldırmak isteyen bankalar, geçtiğimiz günlerde yeni açıklamalarda bulundular. Birçok banka, müşteri sayısını arttırmak için harekete geçti ve avantajlı kredi paketleri oluşturacağını açıkladı. Ortaya atılan haberlerle birlikte milyonlarca kişi, hangi bankaların bayram kredisi sağlayacağını da merak ediyordu.

Yapılan açıklamalardan sonra bayram kredisi veren bankalar belli oldu ve her biri, kredi kampanyalarına ilişkin detaylarını da paylaştılar. Bu detaylar, bankaların resmi adreslerinde yer alırken kişilerin ilgili kredi paketlerine başvurabilmek için en yakın şubelere gitmelere gerektiği ifade edildi. İşte, bayram kredisi alarak bütçenizi rahatlatabileceğiniz o bankalar;

 • Yapı Kredi Bankası
 • QNB Finansbank
 • Garanti BBVA
 • Akbank
 • Türkiye İş Bankası

Bayram Kredilerinin Faiz Oranları ve Limitleri Nelerdir?

Bayram Kredisi Veren Bankalar 3

Bayram kredisi veren bankalar belli olunca milyonlarca kişi, ilgili bankaların sağladıkları kredi kampanyalarındaki faiz oranlarını ve limitleri de merak etmeye başladılar. Bu bankalar, resmi internet siteleri üzerinden yapılan açıklamalarla kişilerin rahat bir nefes alacakların ve en düşük faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarını kapatabileceklerini belirttiler. İşte, bayram kredisi sağlayan bankaların vatandaşlar için uygulayacağı faiz ve limit oranları;

 1. Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası resmi adresine yapılan açıklamalarla faiz ve limit oranları belli oldu. Bankanın verdiği bilgilere göre kişiler e fazla 70 bin liraya kadar kredi imkanından yararlanabilecekler. Ayrıca kişilere azami olarak 36 ay vade uygulanırken başlangıç faizi de yüzde 1,95 olacak.

 1. Akbank

Akbank tarafından yapılan son açıklamalarda 50 bin liraya kadar vatandaşlar için kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Ayrıca banka, bu miktarı 36 aylık vade imkanıyla sunacağını ifade etti. Bununla birlikte Akbank yetkilileri, kişiler için 3 ay ödeme erteleme avantajının olacağını da belirttiler.

 1. Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bankası, vatandaşların ihtiyaçlarına özel olarak kredi limitlerinin belirleneceğini ifade ederken 36 aylık bir vade sürecinin olacağını da belirtti. Bununla birlikte Yapı Kredi Bankası aracılığıyla kredi imkanına başvuran herkes, 3 ay ödeme erteleme avantajına da sahip olacaktır.

 1. QNB Finansbank

QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalarda üst limit 70 bin lira olarak belirlenirken azami vade sayısının 36 ay olduğu ifade edildi. Ayrıca banka, müşterileri için başlangıç aşamasında yüzde 1,79 oranında bir faiz uygulayacak.

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *