«
  1. Anasayfa
  2. Yarışma Başvuru
  3. Ben Bilirim Başvuru – 2023 Yarışma Başvurusuna Dair Her Şey!

Ben Bilirim Başvuru – 2023 Yarışma Başvurusuna Dair Her Şey!

Ben Bilirim Başvuru

Ben Bilirim başvuru hakkında her şey Basvurudetaylari.com’da! Televizyon ekranlarının en çok sevilen yarışma programları arasında kesinlikle bilgi yarışmaları geliyor. Bilgi yarışması denilince de akla artık “Ben Bilirim Başvuru” geliyor! Yarışmaya katılmak isteyenler için başvuru nasıl yapılır sorusuna cevap verecek makalemiz ile karşınızdayız.

Ben Bilirim yarışma başvuru süreci aslında oldukça kolay. 3 yılı aşkın süredir hizmet veren programda her gün yeni yarışmacılar yarıştığı için kolay şekilde sıra ilerliyor. Sizde şansınızı denemek ve bilginizi test etmek için yarışmaya müracaat edebilirsiniz. Bilgisine güvenen herkesin katılabileceği program 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Alper Ateş tarafından sunulan program, bilgi yarışması eksiği anlamında Türkiye’ye ilaç gibi geldi. Yarışmaya dair başvuru formu, başvuru şartları ve sürekli sorulan sorulara yazımızdan ulaşabilirsiniz!

Ben Bilirim Başvuru Şartları Neler?

Ben Bilirim başvuru yapmak için şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Bilgi yarışması formatına sahip yarışmada da şartlar genellikle bilgiye yöneliktir.

Ben Bilirim Başvuru

Yarışma bilmediğimiz bilgileri öğrenmede ve bildiğimiz bilgilerle de kazanmamıza olanak sağlıyor. Alt yapısının insanlar tarafından oldukça fazla beğenilmesi de yarışmayı Türkiye’nin ilkleri arasında sokmayı başarıyor. Ben Bilirim yarışma başvuru için sahip olmanız gereken şartlar ise şu şekilde:

  • 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir.

Bahsettiğimiz 2 şart haricinde yarışmaya başvuru yapmak için başka şart aranmıyor. Yani maddi, manevi, ırki durumunuz ne olursa olsun yarışmaya katılabilirsiniz!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Neler?

Ben Bilirim Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

Ben Bilirim Başvuru

Yarışmaya katılmak isteyen adayların öncelikli olarak yukarıda yer alan şartları kabul etmesi gerekmektedir. Yer alan şartlar sizde varsa programa katılabilirsiniz.

Ben Bilirim yarışması, Atlas Yayıncılık A.Ş tarafından hazırlanan bir program olarak karşımıza çıkıyor. Programın yayın haklarının Atlas Yayıncılık şirketinde bulunmasından dolayı da tüm işlemler şirket üzerinden yapılıyor. Katılım sağlamak için 360 TV kanalı internet sitesinden müracaat etmeniz gerekiyor. Direkt olarak katılım sağlamak için kalın yazıya tıklayabilirsiniz: Ben Bilirim Başvuru

Kişisel verilerin korunması ve doğru bilgilerin yayıncı şirkete ulaştırılması amacıyla bilgilerin doğruluğu oldukça önemli. Vermiş olduğunuz bilgilerin yanlış olması durumunda yarışmaya katılım haklarınızın iptal edilmesi yarışmaya bağlıdır.

Ben Bilirim Yarışması Ödül Sistemi

Ben Bilirim yarışmasına dair verdiğimiz başvuru formu, başvuru şartları ve nasıl başvuracağınız bilgileri başlıklarda detaylı şekilde açıklanmıştır. Peki yarışmanın ödül sistemi nasıl?

Hafta içi her gün yayın yapan Ben Bilirim yarışması, her gün yeni ödül dağıtmaktadır. İlk aşamada yaptığınız başvurular sonucunda haftanın ilk 4 günü yarışanlardan birisi olursunuz. Cuma günü yani finale kalmak için ise yarıştığınız günün en iyisi olmanız gerekmektedir. Finalde başarılı olan yarışmacı ise asıl ödülü kazanmaktadır. Dolayısı ile yarışmaya katılan herkesin eşit şartlarda ödülü kazanmaya hakkı var. Fakat sırf katıldığınız için ödül almanız gibi bir durum söz konusu değildir. Gün birinciliği ve final birincilerine göre para kazanırsınız.

 

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *