«
 1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuru
 3. Bülent Börekçilik Bayilik Başvuru

Bülent Börekçilik Bayilik Başvuru

Bülent Börekçilik bayilik başvuru

Bülent Börekçilik bayilik başvuru mu yapmak istiyorsunuz? Başvuru detayları internet sitesi üzerinden bayilik başvuru sürecine dair tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bülent Börekçilik bayilik başvuru en çok aratılan bayilik başvuruları listesinde ilk 10 sıra içerisinde yer almaktadır. 2018 yılında franchise adımlarını atan şirket, günümüzde en bilinen şirketler arasında gelmektedir. Adana böreği olarak adlandırılan böreğin en kaliteli şekilde sofralara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Bülent Börekçilik bünyesinde yapılan börekler, üç çeşit peynirin harmanlanması ile yapılmaktadır. Ana üretim tesisi ise Sakarya ve Balıkesir’de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en bilindik börek markalarının başında gelen Bülent Börekçilik, bayi sayısını artırmaya devam ediyor. Sizde bayi olmak için gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: TOGG Bayilik Başvurusu

Bülent Börekçilik Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Bülent Börekçilik bayilik başvuru 2

Bülent Börekçilik bayilik bedeli, yeni dükkan açmak isteyen vatandaşlar tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır. Özellikle lokanta sektörüne giriş yapmak isteyen kişiler mutlaka Bülent Börekçilik franchise araştırması da yapıyorlar.

Bülent börekçilik bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak bayilik bedelini gözden çıkarmanız gerekmektedir. 2022 yılı için 250.000 TL’den başlayan fiyatlar, 2023 yılı için oldukça değişkenlik gösterebiliyor. Bayilik ücretini değiştirebilecek birçok etken mevcut. Etkenlerin başında ise dükkanın açılacağı konum geliyor. Dükkanın büyüklüğü ve çalışacak olan personel sayısı gibi detaylar bayilik ücretini belirlemede kullanılıyor. Kesin olarak ücret bilgisi öğrenmek için ise elinizde bir dükkan olması şart. Ben buraya dükkan açmak istiyorum, ücreti ne olur şeklinde net bir tutar öğrenebilirsiniz.

Bayilik ücretine ek olarak başta alacağınız malzeme miktarı, dükkanın dekorasyonunun yapılması gibi masraflar çıkmaktadır. İş planı içerisinde yer alan bu ücretlen bayilik bedelini değiştirmektedir.

Bülent Börekçilik Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik şubesi açmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Şartları sağlayan tüm vatandaşlar, bayilik bedelini ödeyerek dükkan sahibi olabilirler.

Bülent Börekçilik bayilik başvuru 3

Bülent Börekçilik bayilik başvuru yapacak olan kişilerin başvuruları için belirli kriterler bulunmaktadır. Peki bayilik şartları nelerdir?

 1. Bayi açmayı düşündüğünüz konumda başka bir bayinin olmaması gerekmektedir.
 2. Dükkan açacağınız yerin büyüklük olarak en az 200 metrekare ve üzerinde olmasına özen göstermelisiniz.
 3. Gıda sektöründe iş yapacağınız için gerekli izinlerin alınmasında hukuki bir problem taşımıyor olmalısınız.
 4. Daha önce gıda sektöründe işletmeniz var ise bayilik almanız çok daha kolay olacaktır.
 5. Bayilik açacağınız yerin konumu, iş başlangıç süresini ve iş planını önceden hazırlamanız ve gerekli departmana iletmeniz istenmektedir.
 6. Dükkan ve işyeri açmanıza engel olacak herhangi hukuki bir ceza almamış olmanız gerekmektedir.
 7. Bülent Börekçilik tarafından belirlenmiş olan bayilik açma bedelinin ödenmesi gerekmektedir.

Şartları sağlayan kişiler, uyumlu bulunmaları durumunda Bülent Börekçilik bayisi olarak dükkan açabilirler.

Bülent Börekçilik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bülent Börekçilik bayilik başvuru yapmak mı istiyorsunuz? Web sitesinde bulunan bayilik üzerinden direkt olarak bayilik başvurusu yapmak mümkündür.

Bülent Börekçilik bayilik başvuru nasıl yapılır? 

 1. İlk olarak Bülent Börekçilik Franchise sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Kalın yazıya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
 2. Açtığınız sayfa üzerinde sizden bilgiler istenmektedir. Ad, soyad, e-mail ve telefon bilgisini girerek başvuru yapabilirsiniz.
 3. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra formu göndererek sizinle iletişime geçmesini beklemeniz gerekmektedir.

 

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *