«
 1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuru
 3. Dilan Polat Bayilik Başvurusu – Başvuru Şartları, 2023 Franchise Ücreti 

Dilan Polat Bayilik Başvurusu – Başvuru Şartları, 2023 Franchise Ücreti 

Dilan Polat bayilik başvurusu

Dilan Polat bayilik başvurusu yapmak isteyenler için bütün başvuru şartları, franchise ücreti ve diğer detaylar sitemizde! Franchise yaparak ünlü markanın bünyesinde kendi işinizi yapabilirsiniz.

Dilan Polat bayilik başvurusu alarak sizde bölgesel incelme, cilt temizliği, çatlak tedavisi gibi konularda hizmet verebilirsiniz. Asıl olarak güzellik merkezi olarak işlem yapılmaktadır. Türkiye’de yer alan franchise noktaları son zamanlarda oldukça artmıştır. Hatta son dönemlerde yurt dışında kurulan güzellik merkezleri oldukça geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Kendi üretimi olan cihazlar ile hizmet vermesinden ötürü oldukça modern ve yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Dipomed markası bünyesinde bulunan Dilan Polat Güzellik Salonları, bakım sektöründe en iyi 5 marka içerisinde yer alıyor. Oldukça kısa bir zaman içerisinde büyük ilerleme kaydetmesi de franchise avantajını yakalayanların gelişmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle 1-2 yıl içerisinde yapılan yurt dışı yatırımlar ile birlikte yurt dışında bulunan markalar arasında da sıralamaya girdi. Yurt dışında yer alan güzellik ve bakım markaları arasında ilk 10’da yer almaktadır!

Dilan Polat Bayilik Başvuru Şartları

Dilan Polat Bayilik Başvurusu Şartları

Dilan Polat bayilik başvurusu yaparak sizlerde en iyi güzellik merkezlerinden birisine sahip olabilirsiniz. Tabi bayi olmak için firmanın bazı şartları mevcut.

Dilan Polat franchise başvuru şartları neler?

 • Açmak istediğiniz bayi; güzel ve işlek bir konumda yer almalıdır.
 • Dükkanın size ait olması bayinin seçenekleri arasında fakat konumu güzel olduktan sonra kiralama da yapmanız mümkün.
 • Güzellik merkezi olarak işletileceğinden dolayı dükkanın en az 250 metrekare olması gerekmektedir.
 • Franchise sermaye miktarını karşılıyor olmanız gerekmektedir.
 • Çalışanların ve işyeri sahibinin hijyenik olması yine başvuru şartları arasında yer alıyor.
 • Tüm personelin güzellik merkezi çalışanı olarak uygun yapıda olması gerekmektedir.

Şartları karşılayan herkesin güzellik merkezi açması mümkündür. Yalnızca bazı durumlarda mekan açımına izin verilmiyor. Bunun nedeni ise aynı yerde rekabet yaratmamak.

Dilan Polat Bayilik İçin Gerekli Belgeler

Dilan Polat bayilik başvurusu yapmak için şartları karşılıyor olmalısınız. Şartları karşılayan kişiler online veya yüz yüze görüşme ile bayilik almaya hak kazanmaktadır.

Dilan Polat bayilik başvurusu 3

Dilan Polat franchise almak istiyorsanız internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Tabi ek olarak İstanbul’da bulunan ana bayiye giderek de başvuru yapmanız mümkün. Fakat genel olarak online platform üzerinden franchise başvuruları yapılmaktadır. Başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda ise sizden bir takım belgeler istenmektedir. Dilan Polat Güzellik Salonu bayisi olmak için gerekli belgeler ise şu şekildedir:

 • Savcılıktan alınması gereken sabıka kaydı belgesi,
 • 2 adet vesikalık veya biyometrik fotoğraf,
 • İkamet senedi,
 • Deprem ve yangın gibi olaylara karşı dayanıklı yapı olduğuna dair rapor,
 • Vergi levhası fotokopisi,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Ustalık belgesi,
 • İşletme tapusu veya kira kontratının fotokopisi,
 • Sigorta belgesi,
 • Esnaf ve Sanatkarlar Odası kayıt belgesi fotokopisi.

Dilan Polat Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurular genellikle Dilan Polat resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kalın yazıya tıklayarak formu doldurmanız başvuru için yeterli olacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Getir Bayilik 2023 Tüm Detaylar!

Dilan Polat Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Dilan Polat bayilik başvurusu ücreti, bayinin kurulacağı yere göre değişiklik göstermektedir. Firma tarafından daha önce verilen bayilik ücretlerine bakıldığı zaman 100.000 TL – 2.000.000 TL arasında bir bedel olduğu görülmektedir.

Dilan Polat’ın Kaç Tane Bayisi Var?

Dilan Polat bayilik alan işletme sayısı yıllar geçtikte artmaktadır. 2017’den bu yana yükselişe geçen güzellik merkezi, toplamda 10 ülkede faaliyet göstermektedir. Toplamda 10 ülkede 130 tane güzellik merkezi bulunmaktadır.

Dilan Polat Şubesi Nasıl Açılır?

Dilan Polat Franchise ortağı olmak istiyorsanız başvuru şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Başvuru şartlarını yerine getirdikten sonra internet sitesi üzerinden bayilik başvurusunda bulunmanız lazım. Onay almanız durumunda ise gerekli evrakları teslim ederek şube açabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *