«
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Başvuru
  3. Getir Bayilik 2023 Tüm Detaylar!

Getir Bayilik 2023 Tüm Detaylar!

Getir Bayilik

Getir bayilik almak ve bulunduğunuz lokasyonda satış yapmak oldukça mantıklı. Online market platformunun son 3 yılda gelişimi oldukça büyük. Ülkeler çapında da büyüyen firmanın konseptinden dolayı harika işler başardığını da söylemek mümkün.

Getir, Türkiye merkezli olarak işleme başlayan online market platformu olarak geçmektedir. Türkiye merkezli olarak kurulduktan kısa süre sonrasında birçok ülkeye açılmıştır. Müşterilerin siparişlerini evlerine teslim etmek üzere kuryeler ve anlaşmalı firmalarla çalışmaktadır. Özellikle yoğunluk olmadığında ve merkezi lokasyona sahip dükkanlarda 10 dakika gibi kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır. Getir bayilik fırsatı da birçok girişimcinin sisteme dahil olması amacıyla ortaya atılmıştır. Rehber içeriğimizde bayilik nasıl alınır, başvuru şartları ve ücreti ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Getir Bayilik

Getir bayilik sistemi sayesinde yatırımcılar ve girişimciler başvuruda bulunarak kendi şubelerini kurabiliyorlar. Sisteme dahil olmak ve Getir ortağı olmak için detayları okuyabilirsiniz.

Getir son 3 yıl içerisinde birçok ülkeye ve büyükşehirlere yayılmış durumda. Özellikle son 1 yıl içerisinde de Anadolu’da yer alan il ve büyük ilçelerde yatırımcılarla ortaklıklar kuruluyor. Altyapının güçlendirilmesi amacıyla bayilik sağlamaya başlayan firmayı değerlendiren birçok yatırımcı mevcut. Kullanım bakımından ortalama büyüklükte ilçeler dahi güzel ortaklık payı bırakmaktadır. Bayiler ana firma tarafından talep edilen ürünlerin depoda muhafaza edilmesini yapmaktadır. Ürünlerin müşterilere ulaştırılması için de araç ve motorlu kuryelerin olması gerekmektedir.

Getir Bayilik Kazancı Nedir? (getir bayilik ne kadar kazandırır?)

Getir bayilik bakıldığı zaman oldukça kazançlı bir sistemi vaat etmektedir. İlk başlarda reklamcılık faaliyetlerinden dolayı kazancınız az olsa da ilerleyen aşamalarda oldukça yüksek kazançlara ulaşmanız mümkündür.

Getir bayilik ne kadar kazandırır? Kampanyalı dönemlerin olması durumunda dahi günlük 2.000 TL – 4.000 TL’lik kazançlar öngörülmektedir. Öngörülen bu paylaşımlar ortalama olarak 400.000 kişilik bir nüfusa hitap eden bölge için verilmiştir. En kötü teslimat yapıldığı günde dahi günlük 500 siparişe yakın sipariş alınmaktadır. Açacağınız bölgenin büyüklüğüne göre kazancınızın değişmesi tabi mümkündür. Fakat örnekten yola çıkarak kazancınızı belirleyebilirsiniz. 

  • 1 milyonluk nüfusa sahip bir il için Getir’in ortalama sunduğu günlük kazanç 10.000 TL ortalamasında değişmektedir. (Çalışanların teslimat ücretleri çıkarıldığı zaman hesaplanmıştır)

Getir Bayilik Şartları

Getir bayilik şartlarına genel olarak bakıldığında bölgesel farklılıklar göz önüne çıkmaktadır. İllerde açılan bayiler ile ilçelerde açılan bayiler arasında oldukça fazla farklar olabiliyor.

Getir’in standart şartları olarak 200 metrekare boyutunda ve gerekli ürünleri barındırabilecek bir depo istemektedir. Büyükşehirlerde depo boyutunun daha fazla olması firma tarafından talep edilebilir. Minimum 10 kişilik kurye ekibi de en önemli şartlar arasında gelmektedir. Çünkü kurye ekibinin kullandığı araçların temini vs. ilk başlarda size daha yüksek ücretler çıkarabilir.

Getir Bayilik Başvurusu

Getir bayilik başvurusu yapmak için neler yapmak gerekmektedir? İlk olarak firmanın sizden istediklerini karşılıyor olduğuna dair belgeler gereklidir.

Deponuzun uygun olduğunu düşünüyorsanız bayilik için başvuru yapabilirsiniz. Deponuzun onay alması durumunda da kadronuzu Getir’e sunmak zorundasınız. Çünkü işe başladığınız zaman en az 10 kuryenizin olması gerekmektedir. Kurye sayısında düşüş yaşama ihtimaline karşı en az 12 kurye ile başvuru yapmanız önerilmektedir. Eğer şu an başvuru yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak sizde Getir bayisi olabilirsiniz!

Getir Bayilik Ücreti Ne Kadar? (getir bayilik bedeli)

Son dönemin popüler firmalarından olan Getir, bayilik kurmak isteyen kişilere bayiliğe dair yönerge sunmaktadır. Ortalama olarak 2023 yılında başlangıç sermayesi olarak 2 milyon TL düşünülmektedir.

Bayilik almak istiyorsanız gerekli olan 2 temel unsur bulunmaktadır. İlk unsur olarak deponun kurulması ortalama 300 – 400 bin TL kadar tutmaktadır. Ekip kurmak için gerekli olan araçlar ile birlikte masrafınız 1 milyon TL dolaylarına gelebiliyor. Özellikle araç kuryesi sayısını arttırdığımız zaman masrafınız çok daha fazla olabiliyor. Sisteme dahil olma ücreti, depo ücreti, reklamcılık faaliyetleri ve çalışan maaşları ile birlikte 1 milyon TL üzerinde bir maliyet ile karşılaşabilirsiniz. Son olarak Getir bayilik bedeli ödemeniz gerekmektedir. Bayilik ücreti şehir nüfusuna bağlı olarak 750.000 TL’den başlayan fiyatlarla verilmektedir. İllerde açılacak bayilikler için ortalama olarak istenilen ücret 1.000.000 TL üzerinde olmaktadır. Tüm bunları hesapladığımız zaman 2 milyon TL gibi bir meblağ ile getir bayisi olabilirsiniz.

Başka firmaların bayilik özelliklerini incelemek istiyorsanız internet sitemizin “Bayilik Başvuru” kategorisine göz atmayı unutmayın!

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *