«
  1. Anasayfa
  2. Yarışma Başvuru
  3. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2023

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2023

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? Ekranların en çok ödül dağıtan ve en popüler yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster, yayın hayatına tüm hızıyla devam etmektedir. Fenomen yarışma programı, ekranlarda reyting rekorları kırarken başvuru formlarını da kabul etmektedir.

Şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster programının oldukça popüler hale gelmesiyle başvuru süreci de sıklıkla araştırılmaya başlanmıştır. İşte, Kim Milyoner Olmak programına başvurarak yarışabilmeniz için mutlaka bilmeniz gereken o detaylar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ben Bilirim Başvuru – 2023 Yarışma Başvurusuna Dair Her Şey!

Kim Milyoner Olmak İster Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2

Ekranların en sevilen programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster, başvuru süreçlerini büyük bir hızla kabul etmektedir. Bu noktada programa başvuru yapabilmek için kişilerin uygulayabilecekleri iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri ATV resmi adresindeki Kim Milyoner Olmak İster programının kendi sekmesinden başvuruda bulunmaktır. Site üzerinden başvuru yapabilmek için şu adımların takip edilmesi gerekmektedir;

  • Karşınıza çıkan bilgi ekranında hobilerinize dair uzunca bir işlem formu yer alacaktır. Bu soruları mutlaka doğru ve eksiksiz olarak doldururken imla kurallarına da dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Formu doldurduktan sonra yapabileceğiniz farklı bir işlem bulunmamaktadır. Eğer başvurunuz geçerli sayılırsa sizleri mülakata çağırmak için sizinle irtibata geçeceklerdir.

Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster programına katılabilmek için Whatsapp üzerinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada Whatsapp ile başvuru sürecini tamamlayabilmek için;

  1. ATV Whatsapp hattını rehberinize kaydedin.
  2. Web sitesinde başvuru formunda yer alan en can alıcı soruları seçerek cevaplayın ve kendinizi tanıtırken neden yarışmaya katılmak istediğinizi ifade eden en az 1 dakika sürecek bir video çekin.
  3. Son olarak çektiğiniz video ile başvuru metninizi ATV Whatsapp hattına iletin. Yaptığınız başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda sizleri mülakat için çağıracaklardır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Şartları Nelerdir?

Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları nelerdir? Ekranların fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster de başvuru şartları da sıklıkla merak edilmektedir. Bu noktada Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Ayrıca 118 yaşından küçükler için mutlaka veli şartının da arandığı bilinmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 3

Bunların yanı sıra web sitesinden başvuru yapan kişiler için bir adet fotoğraf da zorunlu tutulmaktadır. Bu durum, süreç sonunda belgeniz olarak işlenmektedir. Son olarak bu iki şartın yerine getirilmesiyle birlikte başvuru esnasında da mülakat sürecinin olacağını belirtmekte yarar var.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Kim Milyoner Olmak İster ister başvuru işlemlerinin yanı sıra başvuruların ne zaman sonuçlandığı da sıklıkla merak edilmektedir. Başvuruların ne zaman sonuçlandığına dair herhangi bir zaman belirtilmemektedir. Genel olarak yetkililerin süreci işlemesiyle birlikte kısa bir süre içerisinde kişilere olumlu veya olumsuz bir bildiri gönderilmektedir. Fakat genel anlamda Kim Milyoner Olmak İster başvuru yarışmasının işlemlerinden sonra sonuçların ne zaman açıklanacağına dair kesin bir bilginin olmadığını belirtmekte yarar var.

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *