«
 1. Anasayfa
 2. Yardım Başvurusu
 3. Müge Anlı Yardım Başvurusu – 2023 WhatsApp Hattı

Müge Anlı Yardım Başvurusu – 2023 WhatsApp Hattı

Müge Anlı Yardım Başvurusu

Müge Anlı yardım başvurusu “Müge Anlı İle Tatlı Sert” programı içerisinde yapılmaktadır. Programda birçok vatandaşın yardımına yetişildiği bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Gönüllü izleyiciler ile birlikte harika saatler geçirmek isteyen birçok vatandaşımız da Müge Anlı’ya destek olmaktadır.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı yaklaşık olarak 3080 bölüm çekerek Türk programcılık tarihinde rekora imza atan programlar arasında gelmektedir. Birçok vatandaşın, yardıma muhtaç kişilerin yardımına koşulmuştur. Önemli durumlarda avukatlar, polisler ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütülmüştür. İnsanların hayatlarını daha iyi yaşamaları açısından birçok fayda sağlanmıştır. Cömert seyirciler sayesinde de birçok insana maddi ve manevi yardımlar yapılmıştır.

Müge Anlı Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müge Anlı’nın sunmuş olduğu Tatlı Sert programına başvuru yapmak için birçok kanal açılmıştır. Yardıma ihtiyacı olanların herhangi bir kanalı kullanması mümkündür.

Müge Anlı yardım başvurusu adı altında açılan yardım kanalları şu an için 4 tanedir. Yardım başvurusu nasıl yapılır?

 1. WhatsApp canlı yayın ve yardım destek hattı numarasından ulaşabilirsiniz. Numara: 0535 365 52 52 olarak güncelliğini korumaktadır.
 2. Programın mail adresine mail iletebilirsiniz: [email protected]
 3. Canlı yayına bağlanmak istiyorsanız destek hattı numarasını kullanabilirsiniz. Numara: 0212 639 42 63 ve 0212 639 50 17 olarak güncelliğini korumaktadır.
 4. Başvuru ve ihbar talepleri için destek hattı numaraları: 0212 354 43 25 ve 0212 354 43 26 olarak bilinmektedir.

Yukarıda yer alan kanallardan herhangi birisine ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece yayın sırasında değil kanallar haftanın 7 günü 24 saat boyunca açıktır!

Müge Anlı Yardım SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müge Anlı yardım başvurusu yapmak istiyorsanız SMS ile de yapabilirsiniz. SMS için Müge Anlı İle Tatlı Sert programının destek hattına ulaşmanız mümkündür. Numara “0535 365 52 52” olarak geçmektedir. Numaraya SMS göndererek sizde yardım istediğinizi tüm Türkiye’ye duyurabilirsiniz.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yardım Başvuru Formu

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına yardım başvurusunda bulunmak için başvuru formu da tercih edebilirsiniz. Telefonlar ile ulaştıktan sonra eğer aciliyeti olmayan bir durumda form doldurmanız istenecektir.

Müge Anlı yardım başvurusu başvuru formu nereden ulaşırım? İnternet üzerinden Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvuruda bulunulmuyor. Bunun yerine telefon kanallarını kullanmanız önerilmektedir. Eğer telefonunuz yok ise ve başvuru yapmak istiyorsanız mail kanalını tercih edebilirsiniz. Programa dair mail adresi “[email protected]” olarak belirtilmiştir.

Telefonla sizi aradıkları zaman başvuru formunu sizden doldurmanız istenecektir. Sizden istenilen bilgiler sırasıyla şu şekildedir:

 1. Adınız ve soyadınız nedir?
 2. Doğum tarihiniz nedir?
 3. İkamet ettiğiniz adres nedir?
 4. Çalışma durumunuz nedir?
 5. Eğer çalışıyorsanız nerede ve hangi pozisyonda çalışıyorsunuz?
 6. Eğitim durumunuz nedir?
 7. Programa başvurma nedeniniz nedir?
 8. Programa başvurma nedenine yönelik belgeniz var mı?

Müge Anlı Yardım Hattı

Müge Anlı yardım başvurusu yapılması için birçok telefon numarasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet sitemizde yer alan ikinci başlık yani “Müge Anlı Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?” başlığı üzerinden detayları öğrenebilirsiniz.

Yardım hatları sırasıyla şu şekildedir:

 • 0535 365 52 52 (WhatsApp)
 • 0212 639 42 63 (Canlı Yayın Numarası)
 • 0212 639 50 17 (Canlı Yayın Numarası)
 • 0212 354 43 25 (Başvuru ve İhbar Numarası)
 • 0212 354 43 26 (Başvuru ve İhbar Numarası)

Programa ulaşmak için kanallardan herhangi bir tanesini kullanmanız mümkündür. Fakat öncelik olarak yukarıda yer alan başlığı okumanız ve öncelik sırasında göre ulaşmanız önerilmektedir. Çünkü her kanalın farklı amaçla kullanıldığını bilmekte fayda var.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Nasıl Seyirci Olunur?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında seyirci olmak ister misiniz? Seyirci olarak katılmak ve olayları yakından görmek isteyen yüzbinlerce vatandaştan birisi olun!

Program ülkemizde yıllardır sürmekte olan hafta içi klasikleri arasında yerini almayı başarmıştır. Birçok yardıma ihtiyacı olan vatandaşa yardım edilirken seyirci olmak ister misiniz? Peki programda seyirci nasıl olunur?

 1. ATV veya Müge Anlı İle Tatlı Sert resmi internet sitelerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacağınız esnada programa seyirci olarak katılmak istiyorum diyebilirsiniz.

Başvurular telefon numaraları üzerinden yapılmıyor. İnsanların yardım için kullandığı telefon numaralarını seyirci olmak için meşgul etmemeniz önerilmektedir. Unutmayın ki programda dakikalar sayesinde hayatta kalan insanları da gördük…

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *