«
  1. Anasayfa
  2. Yarışma Başvuru
  3. O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Neler?

O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Neler?

O Ses Türkiye Rap Başvuru

O Ses Türkiye Rap başvuru yapmak istiyorsanız detayları sitemizden öğrenebilirsiniz! Acun Ilıcalı’nın yeni kurmuş olduğu Exxen programında yayınlanan program tekrardan sahneye çıkıyor. O Ses Türkiye Rap 2 olarak vizyona girecek program oldukça kaliteli jüri üyeleriyle geliyor…

Dijital program Exxen üzerinde yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap’in jüri koltuğunda kimler oturuyor? Ünlü rapçiler arasından isimlerin bulunduğu sezonda yarışmacı olmak ister misiniz? Yarışmacı olmak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili detaylı bilgi aşağıda yer alan başlıkta verilmiştir.

O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır?

O Ses Türkiye Rap programı 2. dönem çekimleri an itibariyle başlamış durumda. Yeni yarışmacılara da imkan verilen programa başvuru yapabilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap başvuru nasıl yapılır?

  1. Başvuru yapmak için TV8 O Ses Türkiye Rap Başvuru sayfasına gidiniz. Gitmek için kalın yazıya tıklayabilirsiniz.
  2. Karşınıza çıkan ekranda sizden birçok bilgi istenmektedir. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde tamamlayın. Bilgilerde yanlışlık olması durumunda Acunmedya yarışmaya katılımınızı iptal etme hakkına sahiptir!
  3. Bilgileri doldurduktan sonra sayfanın altında yer alan program sözleşmelerini okuyun. Dikkatli şekilde okuduktan sonra kabul ederek başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda yetkililer sizi telefon numaranız üzerinden aramaktadır. Gerekli bilgilendirme SMS ve mail olarak da size yapılmaktadır.

O Ses Türkiye Rap Jüriler Kimler?

Exxen platformunda yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap 2 çekimlerine an itibariyle başlanılmış durumda! Peki jüriler kimler?

Programın jüri koltuğunda Eypio, Murda, Mero ve Hadise olacağı kesinleşmişti. Bölüm çekimlerine başlandığı sırada Sefo da yarışmaya jüri olarak katıldığını açıkladı. Sefo’nun da programa katılması ile birlikte iki rapçinin aynı koltuğu paylaşılacağı söylenmektedir. Murda ve Mero ikilisinin aynı koltukta olacağı söylentileri dolaşsa da kesin bilgi henüz mevcut değildir.

O Ses Türkiye Rap Ne Zaman?

O Ses Türkiye Rap çekimleri Mart ayının sonunda başlandı. Mart ayının sonunda çekimlerin başlamasına karşın program Nisan’ın son aylarına gelmemize rağmen yayınlanmadı. Çekimler sırasında aksiliklerin olduğu yönünde de sosyal medya üzerinde iddialar mevcut. Programın ne zaman yayınlanacağı da kısa süre içerisinde açıklanacak. Haberlere göz atmak için Acunmedya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. O Ses Türkiye Rap başvuru devam ettiği için programın Mayıs ayının ortalarında yayınlanması bekleniyor!

O Ses Türkiye Rap Hangi Kanalda?

O Ses Türkiye Rap programı Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile birlikte Exxen platformunda yayınlanacak. TV8 ekranlarında hali hazırda devam eden O Ses Türkiye’ye ek olarak dijital platformda da yayınlanan yarışma olması düşünülmüş durumda. Programın eski jürilerinden Hadise’nin zaten Rap camiasında sevildiği gerçeği ile birlikte iki programda da sunuculuk yapması bekleniyor. Tabi şu an için kesinleşen aday kadrosunda da ismi mevcut. Farklı kadın jüri üyelerinin beklenildiği kadro içerisinde şu an için değişim yok.

İnternet sitemizin “Yarışma Başvuru” kategorisi üzerinden diğer yarışmalara da göz atabilirsiniz! Başvuru yapacağınız tüm yarışmalar detaylı anlatım ile sizlere sunulmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *