«
  1. Anasayfa
  2. Yarışma Başvuru
  3. Survivor Başvuru 2023

Survivor Başvuru 2023

Survivor Başvuru 2023 1

Survivor başvuru hakkında tüm detaylar Başvuru Detayları internet sitesinde! Ekranların en fenomen yarışmalarından olan Survivor, bugüne kadar birçok kişinin yarışmacı olabilmesi için önünü açmıştır. Survivor yarışmasında halk tarafından sevilen birçok kişi, fenomen olma yolunda ilk adımlarını atmışlardır. Bu noktada Survivor yarışmasında olmak isteyen adaylar, şimdilerde başvuru işlemlerinin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğini de merak etmektedirler. İşte, Survivor yarışmasına başvurabilmek için mutlaka takip etmeniz gereken o şartlar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Neler?

Survivor Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

TV8 ekranlarının fenomen programı Survivor, şimdilerde yeni yarışmacılara da kapısını açmış durumdadır. Bu noktada milyonlarca kişi, Survivor yarışmasına nasıl katılabileceklerini de araştırıyorlar. Survivor yarışmasına katılabilmek için öncelikle TV8 kanalının resmi internet sitesi üzerinden Survivor Başvuru seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Survivor Başvuru 2023 2

Bu sekmeyle birlikte karşınıza kişisel bilgilerinizi içeren bir form sayfası çıkacaktır. Bu form sayfasındaki tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması şarttır. Aksi halde başvuru işlemleriniz onaylanmaz ve başvuru talebiniz hemen reddedilmektedir. Son olarak başvurunuzu onaya göndererek uygun görülmesi halinde yetkili kişilerin sizlerle iletişime geçerek davetiye göndermelerini bekleyebilirsiniz.

Survivor Başvuru Şartları Nelerdir?

Survivor başvuru şartları arasında en dikkat edilmesi gereken unsur, 18 yaşını tamamlamış olmaktadır. Ayrıca adayların mutlaka ada hayatına uyum sağlayabilecek fiziksel ve ruhsal yapıya sahip olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte kilo bakımından standartların altında veya üzerinde yer alan adaylar, programa kabul edilmemektedirler. Bu nedenle yarışmacıların program başlamadan 1 sene önceden hazırlık yapmaya başlamaları tavsiye edilmektedir.

Survivor Başvuru İşlemleri İçin Sporcu Olmak Şart Mıdır?

Survivor Başvuru 2023 3

Survivor programına katılarak fenomen olmak isteyen birçok kişi, şimdilerde adada yer alabilmek için sporcu olup olmamaları gerektiğini de merak etmektedirler. Bu noktada Survivor’a katılabilmek için herhangi bir sporcu olma şartı aranmamaktadır. Fakat ada hayatında başarılı olabilmek ve uzun süreler adada kalabilmek için mutlaka sportif ve fiziksel açıdan hazır olunmalıdır.

Tüm bunlarla birlikte Survivor’da başarılı olabilmek için kişilerin sporcu geçmişlerinin çok önemli olduğu bilinmektedir. Yarışma, spora dayalı olduğundan sporcu bireylerin ada hayatında bir adım önde oldukları da ifade edilmektedir. Fakat Survivor programına sporcu olmasanız dahi katılabilmeniz mümkündür.

Survivor Başvuru İşlemleri İçin Boy Sınırı Var Mıdır?

Survivor yarışma programına başvuru işlemi yapabilmek için belirli bir kilo sınırında olmanız gerektiği bilinmektedir. Hal böyle olunca kişiler, yarışmaya katılabilmek için boy sınırının da olup olmadığını sıklıkla sormaya başlamışlardır. Bu noktada programa dahil olabilmek için belirli fiziksel sınırlar yer alıyor olsa da boy konusunda herhangi bir sınırlama yer almamaktadır.

Survivor Başvuruları Ne Zaman Olacak?

Şimdilerde Survivor programına katılabilmek için her şartı yerine getiren kişiler, programa başvuruların ne zaman olacağını merak etmektedirler. Başvuru tarihleri, TV8 resmi internet sitesinin anasayfasında yer almaktadır. Yetkililer, Survivor başvuruları başladığı taktirde anasayfa üzerinden sizleri bilgilendirerek gerekli belgeleri belirtecek ve formu sunacaklardır.

Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *