«
 1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvuru
 3. Survivor Yarışmacı Maaşları 2023

Survivor Yarışmacı Maaşları 2023

Survivor Yarışmacı Maaşları 2023 1

Survivor yarışmacı maaşları ne kadar sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz! TV8 kanallarında yayınlanan en popüler yarışmalardan Survivor, uzun yıllardır merakla takip edilmeye devam ediliyor. Ünlüler – Gönüller olmak üzere farklı bir konsepte sahip olan yarışmada iki farklı ada bulunuyor ve yarışmalar iki farklı takım olarak birbirlerine karşı çeşitli oyunlarla yarışıyorlar. Bu noktada Survivor yarışması, heyecan katsayısı yüksek olduğundan en çok izlenen programlardan biri olarak görülüyor.

Bunun yanı sıra izleyicilerin merak ettikleri bir diğer konu da Survivor yarışmacı maaşları olarak göze çarpıyor. Yarışmacıların kazançları merak konusu olurken hangi yarışmacının haftalık ne kadar aldığı da sıklıkla soruluyor. İşte, Survivor yarışması maaşları hakkında merak edilen tüm detaylar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: O Ses Türkiye Rap Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Neler?

Survivor Yarışmacı Maaşları – Herkesin Maaşı Aynı Mı?

Survivor Yarışmacı Maaşları 2023 2

Survivor yarışmacı maaşları, birçok farklı konunun yanı sıra haftalık mı yoksa aylık mı olduğu kadar her yarışmacının aynı ücret alıp almadığıyla da sıklıkla araştırılıyor. Bu noktada Survivor yarışmasına her hafta bir eleme söz konusu olduğu için Survivor yarışmacı maaşları haftalık olarak ödenmektedir. Bu sayede elenmeden adaya devam eden yarışmacılar, haftalar boyunca maaş almaya da devam etmektedirler.

Bunun yanı sıra bir diğer merak edilen soru ise Survivor yarışmacı maaşları için her bir yarışmacının aynı ücreti alıp almadığıydı. Bu soruya verilebilecek cevap kesinlikle hayırdır. Her bir yarışmacı, Acun Medya ile farklı ücretlerde anlaşarak farklı maaşlar almaktadırlar. Bu noktada ünlüler takımından en çok maaş alan kişinin Berdan Mardini olduğu ve yarışmacının 180.000 lira ile rakiplerinden çok daha yüksek bir kazanç elde ettiği görülmektedir.

Yarışmacı olarak başvurmak için linke tıklayabilirsiniz: Tv8 Başvuru – Survivor Başvurusu

Survivor Yarışmacıları Haftalık Ne Kadar Kazanıyorlar?

Survivor yarışması, birçok gencin hayalindeki önemli bir kariyer basamağı olmaya devam ediyor. Aynı şekilde ünlüler de yarışmaya katılarak hem hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşıyorlar hem de para kazanmaya devam edebiliyorlar. Bu noktada Survivor macerası hem eğlenilen hem de para kazanılabilen güzel bir anı olarak kalıyor.

Bu noktada yarışmacılar, ücret konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan Acun Medya aracılığıyla paralarını kolayca alıyorlar. Her ne kadar yarışmacı adaylarının aldıkları paraları adada kullanmaları mümkün olmasa da ücretlerin hesaplarına yattığı biliniyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarla Survivor yarışmacı maaşları belli oldu ve herkesin ne kadar kazandığı ortaya çıktı. Yarışmacılar arasında en yüksek ücreti Berdan Mardini alırken en düşük ücreti Barış Telli’nin aldığı görüldü. İşte, fenomen yarışmada Survivor yarışmacı maaşları konusunda merak edilen tüm detaylar.

 • Berdan Mardini: 180.000 TL
 • Yusuf Güney: 95.600 TL
 • Ümit Erdim: 60.000 TL
 • Murat Eken: 50.000 TL
 • Halil İbrahim Göker: 45.000 TL
 • Alper Rende: 45.000 TL
 • Chaby Han: 45.000 TL
 • Elanur: 45.000 TL
 • Kürşat Juan: 45.000 TL
 • Zeynep Alkan: 30.000 TL
 • Seçkin Piriler: 30.000 TL
 • Barış Telli: 30.000 TL
Bir Cevap Yaz

Başvuru Detayları Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *